Twoje ściany nie muszą wyglądać tak jak poniżej. Inteligentny autonomiczny dom to taki, w którym większość systemów jest ze sobą połączonych, większość rzeczy dzieje się w tle, a w konsekwencji – zmniejsza się ilość urządzeń na ścianach w pomieszczeniach.
Dotyczy to: ekranów wideodomofonu, panelu rekuperacji, ogrzewania, stacji pogodowej…

Co zyskujemy dzięki integracji ze sobą różnych urządzeń i systemów?

Ograniczenie miejsc z których sterujemy systemami oraz dostajemy od nich informacje diagnostyczne.

Mniej urządzeń – więcej funkcji działających bez naszej ingerencji…
98%

Gdzie możemy to wykorzystać?

Centrum sterowania

Rolę monitora spełnia iPad, który służy też do sterowania domem, włączania muzyki … jest ciągle ładowany i gotowy do pracy. Dzięki centralnej funkcji sterowania możemy pozbyć się ze ściany zbędnych pilotów obsługujących: wentylację, rekuperację, klimatyzację.

Przyciski

Zamiast szeregu przycisków na ścianie, dostajemy jeden piękny przycisk. Można sterować nim: oświetleniem, zacienianiem, muzyką, a przy okazji posiada wbudowaną lampkę nocną oraz czujnik temperatury i wilgotności.

Piloty

Dzięki integracji systemów alarmowych, sterowania bramą wjazdową, garażową, rolet radiowych i innych systemów bezprzewodowych – pozbędziemy się z domu stosu pilotów i frustracji wynikającej z szukania odpowiedniego z nich w danej chwili. Sterowanie Twoim domem będzie odbywać się z poziomu telefonu, ipada, komputera

Ogród / Sauna / basen

Pozbądź się standardowego sterownika podlewania ogrodu, sauny,. Twój ogród będzie działał autonomicznie według Twoich preferencji. Dodatkowo możesz wymusić podlewanie z aplikacji. Ogród bierze pod uwagę czynniki atmosferyczne oraz prognozę pogody.

Ciekawe funkcje wykorzystujące integrację różnych urządzeń

Pobudka, urlop, wejście do domu

Każdy Tryb Pracy działa w tle, ograniczając do minimum konieczność wykonywanych przez nas czynności. System sam wie co ma w danej sytuacji robić i jak się zachować.

Idealna temperatura

System zacienienia, ogrzewanie, klimatyzacja – wszystko działa spójnie, dbając o komfort i oszczędność. Interesuje nas tylko KOMFORTOWA TEMPERATURA

Akcje alarmowe

Na akcje alarmowe, oprócz syreny alarmowej reagują również: rolety, oświetlenie, muzyka, czy nawet zraszacze w ogrodzie. System powiadomień daje poczucie bezpieczeństwa. Włamanie, pożar, czad, gaz, zalanie

Dostęp z aplikacji

Do wszystkich funkcji mamy dostęp z jednej, intuicyjnej aplikacji. Komfort i wygoda są w tym przypadku niezastąpione.

Klienci o nas

Rzadko można spotkać tak zorganizowaną ekipę pracowników, która doradzi w każdym aspekcie oraz zostawia po sobie porządek i dobre wrażenie ;) Miałem nawet pewność, że inne ekipy na budowie są dopilnowane dzięki obecności pracowników Luksystem.

p. Konrad
Inwestor

Zobacz jak inteligentny dom funkcjonuje w praktyce!

Umów darmowe spotkanie w naszym showroomie i doświadcz wszystkich funkcji inteligentnego domu na żywo.