Kim jesteśmy?

Luksystem to nie tylko technologie. To przede wszystkim ludzie – zespół, który dzieli wspólną pasję i wizję do tworzenia czegoś wyjątkowego. Zaczęło się w 2013 roku od marzenia, aby miejsca w których na co dzień żyjemy i pracujemy stały się jeszcze bardziej funkcjonalne i inspirujące. Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, od informatyki, przez automatykę aż po budownictwo. Każdy nowy projekt to dla nas podróż podczas której staramy się, aby nasza praca była odzwierciedleniem tego co dla nas najważniejsze. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest połączenie naszego doświadczenia i wiedzy technicznej z otwartością na potrzeby klientów. Dzięki temu, z pasją i zaangażowaniem możemy tworzyć projekty które odpowiadają na wasze codzienne potrzeby i wyzwania a nasza firma dalej nieustannie może się rozwijać, oferując rozwiązania na miarę XXI wieku.

Co nas wyróżnia?

Kompleksowa obsługa

Od pierwszego spotkania, przez projektowanie i instalacje aż po wdrożenie i uruchomienie. Zapewniamy Wam kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy i dedykowanego opiekuna projektu. Możecie czuć się pewnie, wiedząc, że Wasz projekt jest w dobrych rękach.

Doświadczenie

Działamy na rynku już ponad 10 lat. Zrealizowaliśmy ponad 100 projektów co pozwoliło nam zgromadzić doświadczenie i wiedzę, która w połączeniu z pasją i ciągłym dążeniem do doskonałości sprawia, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie automatyki budynkowej.

Pasja do technologii

Każdy z nas, od projektanta po instalatora, jest tu, bo kocha to, co robi. Dążymy do tego aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w branży, co pozwala nam oferować rozwiązania, które nie tylko są “na czasie”, ale i wyznaczają nowe standardy.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i uwzględnieniem wszystkich potrzeb i oczekiwań.

Luksystem w liczbach.

Dołączcie do grona zadowolonych klientów i razem zmieniajmy świat na lepsze.

+ 100

Zrealizowanych projektów

+ 10

Lat doświadczenia

Poznaj nasz zespół

Łukasz Kapusta

Prezes zarządu | CEO

Łukasz Pietrzak

Project Manager

Wojtek Kowalczyk

Kierownik Serwisu

Mariusz Czaja

Kierownik Instalatorów

Karolina Pilarz

Office Manager

Jakub Kwiatkowski

Specjalista ds. Marketingu

Zobacz co mówią o nas klienci

„To było nasze pierwsze doświadczenie ze smart home. Firma wykazała się dużym profesjonalizmem (i cierpliwością). Widać duże doświadczenie, elastyczność i pasję, nie jest to zwykłe rzemieślnictwo – wiele porad i sugestii na poziomie samego projektu, później mnóstwo podpowiedzi już na etapie instalacji. Jesteśmy kilka miesięcy po wdrożeniu, na każde zgłoszenie o modyfikację czy pomoc w ustawieniach firma odpowiada tego samego dnia, większość rzeczy udaje się załatwić od ręki. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Polecam.”

Kamil Spolsky

Z punktu widzenia gadżeciarza – dzięki firmie Luksystem, sprawiłem że zwykły dom, stał się domem przyszłości i tylko ograniczenia budżetu sprawiły, że nie zdecydowałem się na pewne rozwiązania, bo możliwości jakie daje inteligentny dom, wydają się nieskończone i sądzę, że ktoś niebawem powinien napisać o tym książkę :). Serdecznie polecam firmę Luksytem jako operatora i podmiot odpowiedzialny za serce waszego domu (jak i płuca, bo rekuperację oraz klimę też zaprogramują), bo sam przekonałem się o tym, że w przypadku problemów, rozwiążą je nawet w wigilię i to późną porą. Nie jest to firma idealna, bo takie po prostu nie istnieją, ale w czasach gdzie naprawdę trudno o dobrych fachowców- Luksystem się wyróżnia.

Em Pski

„Jestem użytkownikiem systemu Loxone i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolony. To naprawdę rewolucyjny sposób na zarządzanie domem! Dzięki Loxone mogę sterować oświetleniem, ogrzewaniem, a nawet zabezpieczeniem mojego mieszkania, wszystko za pomocą jednego prostego interfejsu.

Co mnie najbardziej zachwyca, to łatwość obsługi systemu. Nawet osoby, które wcześniej nie miały doświadczenia z inteligentnymi domami, z łatwością opanują wszystkie funkcje Loxone. wszystko jest intuicyjne , a aplikacja mobilna umożliwia sterowanie domem z dowolnego miejsca.”

Daria Ul

Firma godna polecenie. Wykonanie prac na najwyższym poziomie – zawsze można przedyskutować ew. ” ostatnie” poprawki. Dobry kontakt telefoniczny i e-mailowy. System narazie działa bez zarzutu. Terminy montaży czasami z poślizgiem ale zawsze do dogadania – tak jak pisałem nie ma „gluchego telefonu” – zawsze ktoś się zkontaktuje. Ja jestem zadowolony.

Rafał Hart

Skontaktuj się z nami!

Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze. Skonsultuj z nami swój projekt i skorzystaj z darmowej konsultacji.