Dom inwestora z zewnątrz

Inteligentny dom, po 9 latach!

Projekt instalacji inteligentnego domu dla Karola, pierwszego klienta firmy Luksystem, rozpoczął się 9 lat temu. Klient od zawsze zainteresowany był nowoczesnymi rozwiązaniami i poszukiwał takich dla swojego domu co doprowadziło to do współpracy z nami 😊

Jak doszło do współpracy?

Nasza współpraca rozpoczęła się blisko 10 lat temu. Karol od zawsze interesował się elektroniką i chciał, aby jego nowo budowany dom był wyposażony w nowoczesne rozwiązania automatyki. Poszukiwania odpowiedniego wykonawcy rozpoczął od przeglądania artykułów o inteligentnych domach i ogłoszeń w lokalnych gazetach. Znalazł on nasze ogłoszenie w gazecie kłobuckiej, co doprowadziło do pierwszego spotkania. Na spotkaniu omówiliśmy oczekiwania Karola względem inteligentnego domu, bazując na jego wcześniejszych doświadczeniach i obserwacjach z odwiedzonych domów pokazowych w Warszawie i Siemianowicach Śląskich.

Jakie funkcje inteligentnego domu zostały zainstalowane?

  • Kontrola dostępu + Wideo domofon
  • System audio Multiroom

  • Sterowanie oświetleniem

  • Automatyzacja ogrzewania i klimatyzacji

  • Systemy bezpieczeństwa, alarm, monitoring

  • Automatyczne podlewanie ogrodu

  • Zarządzanie energią elektryczną i monitorowanie jej zużycia

  • Zdalne sterowanie urządzeniami (np. Telewizorem)

Automatyczne podlewanie ogrodu - Podjazd

Automatyczne podlewanie ogrodu - Podjazd

Kluczowymi czynnikami, które zadecydowały o wyborze firmy Luksystem, były konkurencyjne ceny oraz zapewnienie o wszechstronności i możliwości dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb klienta. Współpraca rozpoczęła się w atmosferze wzajemnego zaufania, dzięki czemu szybko nawiązaliśmy przyjacielskie relacje.

Jak klient ocenia współpracę z Luksystem?

„Nie wyobrażam sobie życia w domu bez zainstalowanych rozwiązań inteligentnego domu, cenie zwłaszcza automatyzację i wygodę, jaką oferuje system.”

Mimo pojedynczej awarii (burza), która nieznacznie zakłóciła działanie systemu, ocena Karola jest bardzo pozytywna. System okazał się trwały i niezawodny, a współpraca z nami była owocna. Karol potwierdza również, że wsparcie posprzedażowe i serwisowe z naszej strony spełnia jego oczekiwania, podkreślając elastyczność i możliwość szybkiej rozbudowy systemu.

Zobacz film z realizacji!

Skonsultuj z nami swój projekt

Umów się na darmowe spotkanie

Inne realizacje