Czy nowe technologie wpisują się w takie miejsca jak ekskluzywny salon Jubilerski ? O tym w rozmowie z Marcinem Pabisiakiem – właścicielem Salonu Zeccoro we Wrocławiu …


Skąd pomysł na nowe technologie w salonie jubilerskim?

szukaliśmy rozwiązań nagłośnienia naszego Salonu, aby umilić czas naszym pracownikom i klientom. Po rozmowie ze specjalistą firmy Luksystem okazało się, że w ramach rozwiązań audio możemy mieć sporo więcej niż oferuje konkurencja.

Czyli był Pan zaskoczony, że można zrobić coś więcej niż tylko muzyka?

Tak. Okazało się, że w sumie niewielkimi przestrzeniami można mądrze zarządzać za pomocą systemu automatyki i dzieje sie to codziennie bez naszego udziału.

Jakie to rozwiązania i jak wam to ułatwiło funkcjonowanie w pracy?

Przede wszystkim fantastyczne jest to, że z chwilą otwarcia salonu wszystko jest juz gotowe na przyjęcie klientow. Światło zapala się na wybrany scenariusz, włącza się nasza ulubiona muzyka. I to, co mnie się podoba najbardziej to to, że dzieje się bez mojego udziału. A jak potrzebuję coś zmienić wystarczy ze wejdę w aplikacje i wprowadzam zmiany. Podobnie przy opuszczeniu budynku – światło zostaje gaszone, muzyka wyłączona a nad podświetlenie witryn od ulicy czuwa harmonogram.

Jak ocenia Pan pracę z Luksystem?

Dla mnie to nieocenione, że otrzymałem indywidualnie dopasowane rozwiązanie do mojego salonu jubilerskiego. Ludzie, z którymi miałem okazję pracować odpowiadali na każde pytanie i byli pomocni na każdym etapie współpracy. Samo wykonanie instalacji oceniam jako perfekcyjne, a dla mnie to ważne, gdyż salon jest naszą wizytówką.

Rozumiem, że przy uruchamianiu kolejnych salonów chętnie skorzysta Pan z podobnych rozwiązań?

Oczywiście. Na pewno uruchomimy naszą współpracę już na etapie projektowania, żeby wykorzystać maksymalnie możliwości oferowane przez system.

 

Zobacz jak inteligentny dom funkcjonuje w praktyce!

Umów darmowe spotkanie w naszym showroomie i doświadcz wszystkich funkcji inteligentnego domu na żywo.